Jean Leon Gerome Camiden Çıkanlar Kanvas Tablo (CN18237)

5,00
Marka : canvastar
Fiyat : $15.12(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 100
ADET :
kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketlemeESER ORİJİNALİ HAKKINDA KISA BİLGİ
Akademik Klasisizm ekolüne mensup olan Jean Leon Gerome'un Camiden Çıkanlar bu eserinin orijinali Özel Koleksiyonda bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 54.5 x 78.7 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır.
ÜRÜN HAKKINDA KISA BİLGİ
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.Baskılarımız %100, PVC'den arındırılmış, pamuklu tuval üzerine orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır.Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.
TESLİM SÜRESİ
Ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde olan kanvas tablolarımız sipariş üzerine üretilmekte ve 4 işgünü sonunda kargoya teslim edilmektedir.SORULARINIZ İÇİN TEL: 0216 441 47 58 Pazartesi - Cuma 9:30 -19:00 Cumartesi 9:30 - 14:00
KANVAS TABLO NEDİR? AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLA