Severin Roesen Still Life, Flowers and Fruit Art Print
Severin Roesen Still Life, Flowers and Fruit Art Print
Severin Roesen Still Life, Flowers and Fruit Art Print

Severin Roesen Çiçekler ve Meyveler ile Natürmort Kanvas Tablo (CN23398)

Marka : canvastar
Fiyat : $50.67(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Severin Roesen'in Çiçekler ve Meyveler ile Natürmort isimli bu eseri 1848 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 91,4 x 66 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Prusya-Amerikalı ressam Severin Roesen (1815 - 1872) Köln'de porselen ressamı olarak çalışırken, 1847'de Köln yerel sanat kulübünde bir sergi düzenledi. Roesen'in resimleri, hassas düzenlemelerinde ve yakın fırça işlerinde ayrıntılara gösterilen titizliği ile dikkat çeker. Konuları kariyeri boyunca değişmedi.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Klasik Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Koyu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR