Peyami Gürel Talik Besmele Kompozisyon 06 Sınırlı Sayılı Baskı
Peyami Gürel Talik Besmele Kompozisyon 06 Sınırlı Sayılı Baskı
Peyami Gürel Talik Besmele Kompozisyon 06 Sınırlı Sayılı Baskı

Peyami Gürel Talik Besmele Kompozisyon 06 Sınırlı Sayılı Baskı (ise15044)

Fiyat : $561.60(KDV Dahil)

hahnemühle canvas

ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Peyami Gürel'in Talik Besmele 06 isimli bu eseri 2017 tarihli olup orijinali Özel Koleksiyonda bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 100 x 100 cm'dir ve MDF Panel üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Türk ressam Peyami Gürel (1959 - ) resim çalışmalarının yanı sıra, geleneksel sanatlarımızdan ebru, hat, minyatür, tezhip gibi dallarda araştırmalar yaparak bu alanlarda eserler vermiştir. Sanat ifadesi daha çok ontolojik, varoluşsal boyutlarla ilişkilidir.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Final Durumu : Numaralandırılmış ve sanatçı sanatçı tarafından imzalanmış. Eserin Konusu : Hat Sanatı

 
Sınırlı sayılı baskılarımız, dünyaca ünlü ve kalite sertifikalı Hahnemühle resim tuvalleri üzerine hazırlanmaktadır. Hahnemühle tuvalleri özel olarak sanatsal baskılar için üretilmiştir. Tuvalin karakteristik, somut keten yapısı, sanat reprodüksiyonlarına ve fotoğraflara tabloya benzer bir görünüm kazandırmaktadır. Etkileyici renk ve detay kalitesi, derin siyah ve en iyi kontrastlarla mükemmel baskı sonuçları oluşturmaktadır. Tuvaller asit içermez, uzun bir ömre sahiptir ve sanatsal uygulamalar için idealdir. Tablolar, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Ayrıca, kenarlar editörümüzün tablo içinden seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

 
hahnemühle canvas
DURUŞ ŞEKLİ
Kare Kanvas Tablolar
RENKLER
Yeşil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR