Peyami Gürel Soyut Kompozisyon 07 Yağlı Boya Tablo
Peyami Gürel Soyut Kompozisyon 07 Yağlı Boya Tablo
Peyami Gürel Soyut Kompozisyon 07 Yağlı Boya Tablo

Peyami Gürel Soyut Kompozisyon 07 Yağlı Boya Tablo (ise15033)

Fiyat : $6,000.00(KDV Dahil)

100 % el yapımı yağlı boya Eserin Boyutu : 55 x 70 cm

ADET :
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Yapılış Tekniği : Tuval üzeri Yağlı Boya Eserin Boyutu : 55 x 70 cm Kondisyon : Çok iyi Tarih : 2016 Eserin Konusu : Soyut Resimler Sunum Şekli: Ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde. Kargo: ÜCRETSİZ Teslimat: Siparişinizi takip eden en geç 2. iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir

 
teknik analiz Küçük boyutlu olan çalışma ahşap şasiye gerili tuval üzerine hazırlanmıştır. Önce doku macunu ile yüzeyde çok hafif doku çalışması yapılmış, kuruması bittikten sonra tiner ile inceltilmiş yağlı boya dökülerek zemindeki renk geçişleri oluşturulmuştur. Bu işlem her bir katman kuruduktan sonra kompozisyona uygun farklı renklerle tekrarlanmıştır. Böylece, zeminin tasarlanan kompozisyona uygun bir derinlik oluşturması sağlanmıştır. Daha sonra zemin çalışmasının uzunca bir süre tam olarak kuruması beklenmiştir (yaklaşık 10 ila 15 gün). Ardından ana kompozisyon çalışması aşamasına geçilmiştir. Bu tabloda, önce daha yoğun (tinerle fazla inceltilmemiş) boya dökme tekniği kullanılmıştır. Ancak, her bir rengin dökülme işleminden sonra kuruması beklenmeden değişik aparatlarla hemen müdahale edilip kompozisyonun ana çatısı ortaya çıkarılmıştır. Daha sonra, üst katmandaki boyaların kuruması için yine yaklaşık (15 ila 20 gün) bekletmeye bırakılmıştır. En son safhada kompozisyonun detayları ve ışık alanları çalışılmıştır.

 
soyut kompozisyon 07 tablosu için Önemli Not: 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca; Eserin çoğaltım hakları eser sahibine aittir. İzni olmadan hiç bir amaçla (ticari, gayri ticari) çoğaltılamaz.Eser aslının her türlü satış, teşhir ve yeniden satış hakları İstanbul Sanat Evi Tasarım Organizasyon Ltd. Şti’ne aittir. İzni olmadan satılamaz, sergilenemez ve yeniden satışa sunulamaz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR