Peyami Gürel Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı
Peyami Gürel, Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı

Peyami Gürel Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı (ise15050)

Fiyat : $2,500.00(KDV Dahil)

Teknik: Tuval Üzeri Yağlıboya
Boyut: 75 x 95 cm
Tarih: 2018
Bulunduğu Yer: İstanbul Sanat Evi

ADET :

Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı Tasarımı

Boyut: 75 x 95 cm, Tarih: 2018, Teknik: Tuval üzeri yağlı boya,
teknik analiz
75 x 95 cm boyutlu olan çalışma tuval üzerine hazırlanmıştır. Kompozisyonun ana tasarımı hazırlandıktan sonra fırça aracılığı ile ve yağlı boya ile renklendirme aşamasına geçilmiştir. Bu süreç esnasında kompozisyonun ihtiyaç duyduğu yatay, dikey ve açılı geometrik elemanlar çalışmaya ilave edilmiştir.
palet
winsor newton no: 16, Cobalt violet hue
winsor newton serie1, titanium white
winsor newton no: 21, french ultramarine
winsor newton no:29, naples yellow hue
lukas no: 0598 ivory black 
Lisans
İlgili Kurum: İstanbul Sanat Evi lisansıyla Canvastar
Tablolarda kurumumuz tarafından satış yetki belgesi sunulmaktadır. Bu belge sayesinde tablo ilgili koleksiyonere lisanslanmaktadır.
Tablonun herhangi dış bir müdahale olmaksızın (rutubetli ortamda bulundurma ve aşırı güneşe maruz kalması hariç) deforme olması gibi durumlarda, kurum gerekli onarımı yapmakla yükümlüdür.
Ancak, herhangi bir darbe ve hasar durumunda sorumluluk koleksiyonere ait olacaktır. Böyle durumlarda eser incelendikten sonra gerekli tadilat ve tamirat projesi hazırlanacaktır.
Mütevazi ve Hayali Bir Saray Kapısı Tasarımı tablosu için Önemli Not:
5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca; Eserin çoğaltım hakları eser sahibine aittir. İzni olmadan hiç bir amaçla (ticari, gayri ticari) çoğaltılamaz.Eser aslının her türlü satış, teşhir ve yeniden satış hakları İstanbul Sanat Evi Tasarım Organizasyon Ltd. Şti’ne aittir. İzni olmadan satılamaz, sergilenemez ve yeniden satışa sunulamaz.