Peyami Gürel Lafzai Celal Kompozisyon 09

Peyami Gürel Lafzai Celal Kompozisyon 09 (ise15038)

Fiyat : $8,000.00(KDV Dahil)

Teknik: Karton üzeri ebru ve guaş
Boyut: 53 x 99 cm
Tarih: 2015
Bulunduğu Yer: İstanbul Sanat Evi

ADET :

Lafzai Celal Kompozisyon 09

Tarih: 2015

Boyut: 53 x 99 cm

teknik analiz

Orta boyutlu olan çalışma ahşap zemine yapıştırılmış karton üzerine hazırlanmıştır. Önce doku macunu ile yüzeyde çok hafif doku çalışması yapılmıştır. İkinci aşama olarak karton zemine klasik toprak boyalarla ebru uygulaması yapılmıştır. Ebrulanmış zeminin kurumasının ardından ana kompozisyon çalışması aşamasına geçilmiştir. Ana kompozisyon aşamasında fırça çalışması kullanılmıştır. Ancak kompozisyon geriden öne doğru bir sıralama ile hazırlanmamıştır. Öne çıkacak olan son katman ve arkada kalacak katmanlar değişik zaman aralıklarında uygulanmıştır.

Lisans

İlgili Kurum: İstanbul Sanat Evi lisansıyla Canvastar Tablolarda kurumumuz tarafından satış yetki belgesi sunulmaktadır. Bu belge sayesinde tablo ilgili koleksiyonere lisanslanmaktadır. Tablonun herhangi dış bir müdahale olmaksızın (rutubetli ortamda bulundurma ve aşırı güneşe maruz kalması hariç) deforme olması gibi durumlarda, kurum gerekli onarımı yapmakla yükümlüdür. Ancak, herhangi bir darbe ve hasar durumunda sorumluluk koleksiyonere ait olacaktır. Böyle durumlarda eser incelendikten sonra gerekli tadilat ve tamirat projesi hazırlanacaktır.

lafzai celal kompozisyon 09 tablosu için Önemli Not:

5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca; Eserin çoğaltım hakları eser sahibine aittir. İzni olmadan hiç bir amaçla (ticari, gayri ticari) çoğaltılamaz.Eser aslının her türlü satış, teşhir ve yeniden satış hakları İstanbul Sanat Evi Tasarım Organizasyon Ltd. Şti’ne aittir. İzni olmadan satılamaz, sergilenemez ve yeniden satışa sunulamaz.

RENKLER
Pastel Tonlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR