Peyami Gürel Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo
Peyami Gürel Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo
Peyami Gürel Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo

Peyami Gürel Galata Kulesi Yağlı Boya Tablo (ise15022)

Fiyat : $1,000.00(KDV Dahil)

100 % el yapımı yağlı boya Eserin Boyutu : 165 x 105 cm

ADET :
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Yapılış Tekniği : Tuval üzeri Yağlı Boya Eserin Boyutu : 165 x 105 cm Kondisyon : Çok iyi Tarih : 2015 Eserin Konusu : İstanbul Yorumları Sunum Şekli: Ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde. Kargo: ÜCRETSİZ Teslimat: Siparişinizi takip eden en geç 2. iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir

 
teknik analiz Büyük boyutlu olan çalışma ahşap şasiye gerili tuval üzerine hazırlanmıştır. Önce doku macunu ile yüzeyde doku çalışması yapılmış, kuruması bittikten sonra tiner ile inceltilmiş yağlı boya dökülerek zemindeki renk geçişleri oluşturulmuştur. Bu işlem her bir katman kuruduktan sonra kompozisyona uygun farklı renklerle tekrarlanmıştır. Böylece, zeminin tasarlanan kompozisyona uygun bir derinlik oluşturması sağlanmıştır. Ardından ana kompozisyon çalışması aşamasına geçilmiştir. Bu aşamada fırça tekniği kullanılmıştır. En son safhada kompozisyonun detayları ve ışık alanları çalışılmıştır.

 
Galata Kulesi tablosu için Önemli Not: 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca; Eserin çoğaltım hakları eser sahibine aittir. İzni olmadan hiç bir amaçla (ticari, gayri ticari) çoğaltılamaz.Eser aslının her türlü satış, teşhir ve yeniden satış hakları İstanbul Sanat Evi Tasarım Organizasyon Ltd. Şti’ne aittir. İzni olmadan satılamaz, sergilenemez ve yeniden satışa sunulamaz.