Paul Cezanne Palyaço Kanvas Tablo
Paul Cezanne Palyaço Kanvas Tablo
Paul Cezanne Palyaço Kanvas Tablo

Paul Cezanne Palyaço Kanvas Tablo (CN18137)

Marka : canvastar
Fiyat : $45.43(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Post Empresyonizm ekolüne mensup olan Paul Cezanne'ın Palyaço isimli bu eseri 1890 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 101 x 65 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Harlequin'in geleneksel elmas desenli kostümü, tek boynuzlu at şapkası ve soytarılığını simgeleyen tahta kılıcı on sekizinci yüzyıldan yirminci yüzyıla kadar sanatçıların ilgisini çekmiş ve karakter Watteau'nun İtalyan Komedyenler'inde ve Picasso'nun Saltimbanques Ailesi'nde yer almıştır. Zengin kırmızı ve mavi renk şeması ve gür yüzey dokusu Harlequin'in teatral kökenine uygundur, ancak Cézanne yalnız figürün uzaklığını vurgulamıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Fransız Post Empresyonist Ressam Paul Cezanne (1839 – 1906) orta öğrenimini Bourbon lisesinde (1852-1858) yaptı. Tablolarında duyguların canlılığına, kompozisyon titizliği ile ritm ve düzen katmak istiyor ve tabiatın asıl yapısına, ayrıntıların ötesindeki özüne varmak istiyordu.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Post Empresyonizm Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, PVC'den arındırılmış %100 pamuklu tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Kırmızı Yeşil Karışık Koyu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR