Paul Albert Besnard The Lute Player Art Print
Paul Albert Besnard The Lute Player Art Print
Paul Albert Besnard The Lute Player Art Print
Paul Albert Besnard The Lute Player Art Print

Paul Albert Besnard Lavta Çalan Kanvas Tablo (CN24191)

Marka : canvastar
Fiyat : $55.91(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Paul Albert Besnard'ın Lavta Çalan isimli bu eseri 1922 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 28,2 x 43,3 cm'dir ve kağıt üzeri gravür ve kahverengi balmumu olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Fransız Empresyonist Ressam Paul Albert Besnard (1849 - 1934) akademik tarzıyla izlenimci resim tekniğini başarılı bir biçimde sentezledi ve çoğunlukla kadınları, kompozisyonlarının odağı olarak seçti.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Empresyonizm Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Kahverengi Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR