Paolo Veronese The Martyrdom and Last Communion of Saint Lucy Art Print
Paolo Veronese The Martyrdom and Last Communion of Saint Lucy Art Print
Paolo Veronese The Martyrdom and Last Communion of Saint Lucy Art Print

Paolo Veronese Azize Lucy'nin Şehit Edilişi Kanvas Tablo (CN23309)

Marka : canvastar
Fiyat : $55.91(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Paolo Veronese'nin Azize Lucy'nin Şehit Edilişi isimli bu eseri 1585 - 1586 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 139,7 x 173,4 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Venedik Ekolü, mannerist ressam Paolo Veronese (1528 - 1588) önce Antonio Badile'nin daha sonra Giovanni Francesco Caroto'nun çıraklığını yaptı. Her zaman "paletinin kromatik parlaklığı, fırça çalışmasının ihtişamı ve hassasiyeti, figürlerinin aristokratik zarafeti ve gösterisinin ihtişamı" ile takdir edilmiştir ve Geç Rönesans döneminin en büyük üç ressamından biri sayılmaktadır.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Maniyerizm Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR