Leonardo Da Vinci Leda ve Kuğu Kanvas Tablo (CN18271)

5,00
Marka : canvastar
Fiyat : $19.60(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 100

ESER HAKKINDA

 

Rönesans ekolüne mensup olan Leonardo Da Vinci'nin Leda ve Kuğu isimli bu eseri 1506 tarihli olup orijinali Özel Koleksiyonda bulunmaktadır ve kağıt üzerine tebeşir, kalem ve mürekkep ile çalışılmıştır.

 

ADET :
kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketlemeÜRÜN HAKKINDA KISA BİLGİ

Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.Baskılarımız %100, PVC'den arındırılmış, pamuklu tuval üzerine orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.
TESLİM SÜRESİ
Ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde olan kanvas tablolarımız sipariş üzerine üretilmekte ve 4 işgünü sonunda kargoya teslim edilmektedir.SORULARINIZ İÇİN TEL: 0216 441 47 58 Pazartesi - Cuma 9:30 -19:00 Cumartesi 9:30 - 14:00
KANVAS TABLO NEDİR? AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLA
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Kahverengi