Leonardo Da Vinci Dörtnala At ve Figür Eskizleri Kanvas Tablo
Leonardo Da Vinci Dörtnala At ve Figür Eskizleri Kanvas Tablo
Leonardo Da Vinci Dörtnala At ve Figür Eskizleri Kanvas Tablo

Leonardo Da Vinci Dörtnala At ve Figür Eskizleri Kanvas Tablo (CN18282)

Marka : canvastar
Fiyat : $21.11(KDV Dahil)
ADET :

ESER HAKKINDA

Rönesans ekolüne mensup olan Leonardo Da Vinci'nin Dörtnala At ve Figür Eskizleri isimli bu eseri 1503 tarihli olup orijinali Royal Collection Londra'da bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 16,8 x 24 cm'dir ve kağıt üzeri kırmızı tebeşir ile çalışılmıştır.

Sanatçı hakkında kısa bilgi : İtalyan Bilimci ve Ressam Leonardo da Vinci (1452 - 1519) Verrocchio’nun yanında Lorenzo di Credi ve Pietro Perugino gibi ünlü sanatçılarla çalışma fırsatı buldu. Mekanik, geometri, uçan makinelerin yanı sıra, kilise, kale ve kanal yapımı gibi mimari yapılar ile ilgilendi, anatomi çalışmaları yaptı, öğrenciler yetiştirdi.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Rönesans Eserin Konusu : Atlar

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, PVC'den arındırılmış %100 pamuklu tuval üzerine hazırlanmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık