Joseph Schillinger Study in Rhythm, Red and Gold Art Print
Joseph Schillinger Study in Rhythm, Red and Gold Art Print
Joseph Schillinger Study in Rhythm, Red and Gold Art Print

Joseph Schillinger Ritmik Etüd Altın ve Kırmızı Kanvas Tablo (CN23467)

Marka : canvastar
Fiyat : $52.42(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Joseph Schillinger'in Ritmik Etüd Altın ve Kırmızı isimli bu eseri 1934 tarihli olup orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 36,8 x 48,9 cm'dir ve karton üzeri guaş olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Ukrayna asıllı Amerikalı müzisyen Joseph Schillinger (1895 - 1943) eğitimini, profesyonel müzisyenler yaratmaya adamış, St Petersburg İmparatorluk Müzik Konservatuarı'nda aldı. Sanat, mimari, tasarım ve müziği tanımlamak için matematiksel ifadeler kullanarak müzik bilgisini yazılı bir teori şekline dönüştürdü.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Modernizm Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Kırmızı Sarı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR