Jan Frans van Dael Vazoda Çiçekler ve Kuş Yuvası Kanvas Tablo
Jan Frans van Dael Vazoda Çiçekler ve Kuş Yuvası Kanvas Tablo
Jan Frans van Dael Vazoda Çiçekler ve Kuş Yuvası Kanvas Tablo

Jan Frans van Dael Vazoda Çiçekler ve Kuş Yuvası Kanvas Tablo (CN18284)

Marka : canvastar
Fiyat : $17.36(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 100
ADET :

ESER HAKKINDA

Jan Frans van Dael'in Vazoda Çiçekler ve Kuş Yuvası isimli bu eseri 1820 tarihli olup orijinali Özel Koleksiyonda bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 41 x 32,5 cm'dir ve panel üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır.

Sanatçı hakkında kısa bilgi : Flaman Ressam Jan Frans van Dael (1764 - 1840) ilk eğitimini Antwerp Akademi’sinde mimari çizim dalında aldı ve 1784-1785 döneminde birincilikle mezun oldu. 1786’da genç yaşında Paris’e gitti ve oraya yerleşti. Piat Joseph Sauvage, Gerard van Spaendonck ve Pierre-Joseph Redouté’nin yanında çalıştı.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Akademik Klasisizm Eserin Konusu : Çiçekler

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, PVC'den arındırılmış %100 pamuklu tuval üzerine hazırlanmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık