Işıklı Kanvas Tablo Full Led Aydınlatmalı

 

Günümüzün en fazla ilgi gören sunum enstrümanlarından biri olan ışıklı kanvas tablolar hem görsel kalitesi, hem aydınlatma tekniği, hem de çerçeve inceliği özellikleriyle büyük beğeni almaktadır. Mağaza, otel, vitrin düzenleme gibi her türlü mekan ve kullanıma uygun olan ışıklı kanvas tablolar geniş kullanım yelpazesi ile öne çıkmaktadır.

Ticari ve endüstriyel kullanımının yanı sıra bu ürünleri sanatseverlerin beğenisine sunmaktan büyük keyif alıyoruz. Artık, kanvas tablolar loş ve karanlık ortamlarda ışıl ışıl parlayacak ve yeni bir sanat hazzına vesile olacaktır.

 

Nasıl hazırlanıyor?

 

Özel bir kumaşa UV baskı tekniği ile basılan eserler daha sonra 4,5 cm derinliğinde çok ince kenarlara sahip bulunan alüminyum kasaya monte edilmektedir. Boyut büyüdükçe kasanın derinliği 10 cm'ye kadar arttırılabilmektedir. Elbette kasaların içine daha önceden led aydınlatma elemanları döşenmektedir. Baskı yapılan kumaşın sahip olduğu silikon kenarlar sayesinde ufak bir hareket ile gerdirilerek alüminyum kasaya sıkıştırılması mümkün olmaktadır.

 

Özel baskı modları sayesinde kumaş üzerinde doygun ve gerçek renkler elde edilmekte ve yoğun ışık kaynağına rağmen renklerde herhangi bir açılma gözlemlenmemektedir.

 

Her noktayı eşit aydınlatan led sistemi sayesinde homojen bir aydınlatma sağlanmakta, böylece eserin bütünselliği korunmaktadır. Işıklı kanvas tablolarımız adaptörü ile birlikte teslim edilmektedir. Arzu eden sanatseverler dimmer ilavesi yaparak ışığın gücünü zevklerine göre ayarlayabilmektedir.

 

Garantisi var mı?

 

Evet, ışıklı kanvas tablolarımız 5 yıl boyunca %100 garantilidir

 

 

Işıklı kanvas tabloların kullanım alanlarından örnekler;

 

ÜRÜN VE MARKA TEŞHİRİ


 

 

 

 

 

DEKORATİF UYGULAMALAR


 

 

 

 

Uygulama örneklerini bizimle paylaşan Boran Reklam'a teşekkürlerimizle