Honore Daumier Actor Posing in Front of a Mirror Art Print
Honore Daumier Actor Posing in Front of a Mirror Art Print
Honore Daumier Actor Posing in Front of a Mirror Art Print

Honore Daumier Ayna Önünde Çalışan Aktör Kanvas Tablo (CN24648)

Marka : canvastar
Fiyat : $61.15(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Honore Daumier'in Ayna Önünde Çalışan Aktör isimli bu eseri 1870 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 29,6 x 25,8 cm'dir ve kağıt üzeri kalem, mürekkep suluboya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Fransız Realist Ressam Honore Daumier (1808 - 1879) Louvre müzesinde incelemeler yaparak sanat öğrenimini kendi kendine yürüttü. Bir süre Alexandre Louis’in atölyesine devam etti. Ama gerçek öğretmen ve ustaları antik heykeltraşlar, Rubens ve Rembrandt oldu.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Realizm Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR