Henry Lyman Sayen Nudes Art Print
Henry Lyman Sayen Nudes Art Print
Henry Lyman Sayen Nudes Art Print

Henry Lyman Sayen Nüler Kanvas Tablo (CN23448)

Marka : canvastar
Fiyat : $50.67(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Henry Lyman Sayen'in Nüler isimli bu eseri 1915 - 1918 tarihli olup orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 25,4 x 35,4 cm'dir ve kağıt üzeri suluboya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı sanatçı H. Lyman Saÿen (1875 - 1918) X- ışını tüplerinin tasarımları ile tanınmıştır. 1899'da Pennsylvania Güzel Sanatlar Akademisi'ne kaydoldu ve burada Thomas Anshutz altında çalıştı.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Kübizm Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR