Henry Bacon The Parthenon West Façade Art Print
Henry Bacon The Parthenon West Façade Art Print
Henry Bacon The Parthenon West Façade Art Print
Henry Bacon The Parthenon West Façade Art Print

Henry Bacon Parthenon Batı Cephesi Kanvas Tablo (CN24141)

Marka : canvastar
Fiyat : $50.67(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Henry Bacon'ın Parthenon Batı Cephesi isimli bu eserinin orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 46 x 64,1 cm'dir ve kağıt üzeri suluboya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı ressam Henry Bacon (1839 - 1912) Massachusetts, Haverhill'de doğdu. Amerikan İç Savaşı sırasında Birlik Ordusu'na katıldı. Savaştan sonra, resmi bir sanat eğitimi almak için Paris'e gitmesini öneren Walter Gay ile sanat eğitimi aldı. 1864 yılında ilk eşi Elizabeth Lord ile birlikte figür resim eğitimi almak üzere Paris'e gitti.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Akademik Klasisizm Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Sarı Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR