George Stubbs White Poodle in a Punt Art Print
George Stubbs White Poodle in a Punt Art Print
George Stubbs White Poodle in a Punt Art Print

George Stubbs Beyaz Kaniş Kanvas Tablo (CN23683)

Marka : canvastar
Fiyat : $55.91(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ George Stubbs'un Beyaz Kaniş isimli bu eseri 1780 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 127 x 101,5 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : İngiliz ressam George Stubbs (1724 - 1806) kendi kendini yetiştirmiştir. Tarihi konuları çalışmaş ancak en önemli eserlerini hayvanlar ve özellikle at resimleri ile vermiştir. Bu çalışmaları 18. yüzyılın sonlarında ortaya çıkan Romantik akımın erken ve önemli örneklerindendir.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Romantizm Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR