Frederic Edwin Church Cotopaxi Art Print
Frederic Edwin Church Cotopaxi Art Print
Frederic Edwin Church Cotopaxi Art Print
Frederic Edwin Church Cotopaxi Art Print

Frederic Edwin Church Cotopaxi Kanvas Tablo (CN24549)

Marka : canvastar
Fiyat : $47.17(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Frederic Edwin Church'ün Cotopaxi isimli bu eseri 1855 tarihli olup orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 71,1 x 106,8 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Frederic Church hırslı bir ressam ve hevesli bir amatör bilim adamıydı. Darwin'in kitaplarını ve Alexander von Humboldt'un "en korkunç yanardağ... patlamaları en sık ve feci olan" Cotopaxi'ye dair tasvirlerini okumuştu. Efsanevi Ekvador dağı hem Tanrı'nın yaratışının şiirsel bir sembolü hem de gezegenin doğal tarihine heyecan verici bir pencere sunuyordu. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı Hudson River Ekolü Ressam Frederic Edwin Church (1826 - 1900) 18 yaşına geldiğinde New York’ta Thomas Cole‘un öğrencisi olmuştur. Eserlerinde renkleri parlak ve canlı kullanan sanatçı egzotik ve ilginç görüntüleri doğa ile iç içe betimlemiştir.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Hudson River Ekolü Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR