Frederic Edwin Church The Koenigsee, near Berchtesgeden, Bavaria Art Print
Frederic Edwin Church The Koenigsee, near Berchtesgeden, Bavaria Art Print
Frederic Edwin Church The Koenigsee, near Berchtesgeden, Bavaria Art Print

Frederic Edwin Church Berchtesgeden Yakınlarında Koenigsee, Bavyera Kanvas Tablo (CN24553)

Marka : canvastar
Fiyat : $64.65(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Frederic Edwin Church'ün Berchtesgeden Yakınlarında Koenigsee, Bavyera isimli bu eseri 1868 tarihli olup orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 27,3 x 30,1 cm'dir ve karton üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı Hudson River Ekolü Ressam Frederic Edwin Church (1826 - 1900) 18 yaşına geldiğinde New York’ta Thomas Cole‘un öğrencisi olmuştur. Eserlerinde renkleri parlak ve canlı kullanan sanatçı egzotik ve ilginç görüntüleri doğa ile iç içe betimlemiştir.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Hudson River Ekolü Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Yeşil Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR