François Boucher Allegory of Painting Art Print
François Boucher Allegory of Painting Art Print
François Boucher Allegory of Painting Art Print
François Boucher Allegory of Painting Art Print

François Boucher Resim Alegorisi Kanvas Tablo (CN24309)

Marka : canvastar
Fiyat : $55.91(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ François Boucher'in Resim Alegorisi isimli bu eseri 1765 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 101,5 x 130 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Fransız Rokoko Ressamı François Boucher (1703 -1770) bir süslemecinin oğludur ve öncü bir sanatçıdır. Şaşırtıcı bir verimliliği olan sanatçı pek çok tuval, dekorasyon, halı resmi yaptı.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Rokoko Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR