Edward Mitchell Bannister People Near Boat Art Print
Edward Mitchell Bannister People Near Boat Art Print
Edward Mitchell Bannister People Near Boat Art Print
Edward Mitchell Bannister People Near Boat Art Print

Edward Mitchell Bannister Tekne Yakınındaki İnsanlar Kanvas Tablo (CN24456)

Marka : canvastar
Fiyat : $50.67(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Edward Mitchell Bannister'in Tekne Yakınındaki İnsanlar isimli bu eseri 1893 tarihli olup orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 35,6 x 50,4 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Barbizon ekolüne mensup Kanadalı-Amerikalı ressam Edward Mitchell Bannister (1828 - 1901) Kanada'da doğdu, yetişkinlik hayatını Amerika Birleşik Devletleri'nde New England'da geçirdi. Burada eşi Christiana Carteaux ile birlikte Boston'da köleliğin kaldırılması hareketi gibi Afro-Amerikan kültürel ve siyasi topluluklarının önde gelen bir üyesiydi.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Barbizon Okulu Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Yeşil Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR