Edmond Francois Aman-Jean Woman with Vase Art Print
Edmond Francois Aman-Jean Woman with Vase Art Print
Edmond Francois Aman-Jean Woman with Vase Art Print

Edmond Francois Aman-Jean Vazolu Kadın Kanvas Tablo (CN23961)

Marka : canvastar
Fiyat : $50.67(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Edmond Francois Aman-Jean'ın Vazolu Kadın isimli bu eserinin orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 82,5 x 60,3 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Fransız Sembolist Ressam Edmond Francois Aman Jean (1858 – 1935) akademiysen ressam Henri Lehmann’ın yanında Paris’teki Beaux-Arts ekolüne bağlı olarak çalıştı. Çoğunlukla pastel portre resimleri yaptı ve kadın portrelerine ağırlık verdi.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Sembolizm Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Yeşil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR