Alice Pike Barney Natalie with Violin Art Print
Alice Pike Barney Natalie with Violin Art Print
Alice Pike Barney Natalie with Violin Art Print

Alice Pike Barney Natalie Kemanı ile Kanvas Tablo (CN24462)

Marka : canvastar
Fiyat : $41.93(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Alice Pike Barney'in Natalie Kemanı ile isimli bu eserinin orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 199,2 x 112 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı ressam Alice Pike Barney (1857 - 1931) Paris'te Carolus-Duran ile çalıştı. 19'uncu yüzyılda eğitim olanaklarının artmasıyla birlikte kadın sanatçılar, kendi sanat derneklerini kurmak da dahil olmak üzere profesyonel girişimlerin bir parçası haline geldi. Washington'u bir sanat merkezi haline getirmek için çalıştı.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Sembolizm Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Kırmızı Karışık Koyu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR