Albert Bierstadt Gates of the Yosemite Art Print
Albert Bierstadt Gates of the Yosemite Art Print
Albert Bierstadt Gates of the Yosemite Art Print
Albert Bierstadt Gates of the Yosemite Art Print

Albert Bierstadt Yosemite Geçidi Kanvas Tablo (CN24215)

Marka : canvastar
Fiyat : $52.42(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Albert Bierstadt'ın Yosemite Geçidi isimli bu eseri 1882 tarihli olup orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 35,6 x 50,8 cm'dir ve kağıt üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı Hudson River Ekolü Ressam Albert Bierstadt (1830 – 1902) benzer düşüncede ressamların bir arada olduğu Hudson River Okulu üyesiydi. Resimleri oldukça popülerdir. Resimlerinde sis, bulut ve buğu gibi atmosferik öğeleri vurgulamış ve eselerini bu öğelerle şiddetlendirerek bütünlemiştir.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Hudson River Ekolü Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR