Albert Bierstadt Lake Lucerne Art Print
Albert Bierstadt Lake Lucerne Art Print
Albert Bierstadt Lake Lucerne Art Print
Albert Bierstadt Lake Lucerne Art Print

Albert Bierstadt Lucerne Gölü Kanvas Tablo (CN24222)

Marka : canvastar
Fiyat : $41.93(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Albert Bierstadt'ın Lucerne Gölü isimli bu eseri 1858 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 182,9 x 304,8 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Albert Bierstadt, Lucerne Gölü ve İsviçre Alpleri'nin bu güzel manzarasını, yerinde yaptığı düzinelerce eskiz kullanarak üretti. Alman göçmeni Bierstadt eğitim için doğduğu yere dönmüştü. Amerika Birleşik Devletleri'ne dönerken İsviçre'ye uğradı. Bu çığır açıcı çalışma, Bierstadt'ın Rocky Dağları ve Yosemite Vadisi'ne ilişkin aynı derecede görkemli resimleri için bir model görevi görmüştür. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı Hudson River Ekolü Ressam Albert Bierstadt (1830 – 1902) benzer düşüncede ressamların bir arada olduğu Hudson River Okulu üyesiydi. Resimleri oldukça popülerdir. Resimlerinde sis, bulut ve buğu gibi atmosferik öğeleri vurgulamış ve eselerini bu öğelerle şiddetlendirerek bütünlemiştir.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Hudson River Ekolü Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Yeşil Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR