Albert Bierstadt Mount Corcoran Art Print
Albert Bierstadt Mount Corcoran Art Print
Albert Bierstadt Mount Corcoran Art Print
Albert Bierstadt Mount Corcoran Art Print

Albert Bierstadt Corcoran Dağı Kanvas Tablo (CN24223)

Marka : canvastar
Fiyat : $45.43(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Albert Bierstadt'ın Corcoran Dağı isimli bu eseri 1876 - 1877 tarihli olup orijinali National Gallery of Art Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 154,1 x 243,5 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Bu manzara için sanatçı, 1860'larda Batı'da seyahat ederken Rocky ve Sierra Nevada dağlarını görme deneyimlerinden yararlandı. Sanatçının Batı manzaralarının çoğunda karla kaplı zirve, berrak dağ gölü ve yüksek çam ağaçları görülür. Özel başlığa ve ikna edici yer duygusuna rağmen bu sahne hayal ürünüdür. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı Hudson River Ekolü Ressam Albert Bierstadt (1830 – 1902) benzer düşüncede ressamların bir arada olduğu Hudson River Okulu üyesiydi. Resimleri oldukça popülerdir. Resimlerinde sis, bulut ve buğu gibi atmosferik öğeleri vurgulamış ve eselerini bu öğelerle şiddetlendirerek bütünlemiştir.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Hudson River Ekolü Eserin Bulunduğu Yer : National Gallery of Art Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Yatay Kanvas Tablolar
RENKLER
Yeşil Karışık Açık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR