Abbott Handerson Thayer Stevenson Anısına Kanvas Tablo
Abbott Handerson Thayer Stevenson Anısına Kanvas Tablo
Abbott Handerson Thayer Stevenson Anısına Kanvas Tablo

Abbott Handerson Thayer Stevenson Anısına Kanvas Tablo (CN23706)

Marka : canvastar
Fiyat : $50.67(KDV Dahil)
ADET :
ESER HAKKINDA BİLGİ Abbott Handerson Thayer'in Stevenson Anısına isimli bu eseri 1903 tarihli olup orijinali Smithsonian American Art Museum Washington D.C.'de bulunmaktadır. Eserin orijinal boyutu 207,2 x 152,6 cm'dir ve tuval üzeri yağlı boya olarak çalışılmıştır. Sanatçı hakkında kısa bilgi : Amerikalı ressam Abbott Handerson Thayer (1849 - 1921) eğitimini Brooklyn Sanat Okulu ve Ulusal Tasarım Akademisi'nde Lemuel Wilmarth'dan aldı. Çalışmalarında genellikle eksantriklik ve değişkenliğe önem verdi. Yöntemlerinde akademik gelenek, kendiliğindenlik ve doğaçlamanın paralel ama çelişkili bir karışımı vardır.

 
ÜRÜN HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER Eserin ait olduğu ekol : Natüralizm Eserin Bulunduğu Yer : Smithsonian American Art Museum Washington D.C.

 
Resim tuvali üzerine yapılan baskılarımız, kaliteli ağaçtan üretilmiş derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız, sanatsal baskı için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli tuval üzerine hazırlanmaktadır. kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
DURUŞ ŞEKLİ
Dikey Kanvas Tablolar
RENKLER
Karışık Koyu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR