TESLİMAT & PAKETLEME

kanvas tablo tuval örneği, ahşap şasi ve paketleme
 
1. Fiyatlara KDV dahildir. Alıcı olarak sizin, sitemizde "Siparişi Onayla" sayfasında görünen ücret dışında ödeme için ekstra bir yükümlülüğünüz bulunmamaktadır.
 
2. CANVASTAR gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişiklik için ek bir ücret talep edilmez.
 
3. Ortalama teslim süreleri: Ahşap Kasnaklı Teslim : 4 işgünü sonunda kargoya verilir. Özel Kargo Şirketiyle yurtiçi teslimatı normal şartlar altında 1-3 iş günü arasındadır.
 
4. Kargoya teslim edilemeyecek hassasiyete sahip ürünlerde, (Özel Çerçeveli Resimler v.b.) şirketimizin özel kuryeleri teslim süreleriyle ilgili sizinle irtibata geçecektir. Özel Kurye gerektiren ürünlerde ek kargo ücreti ile ilgili olarak görüşülüp alternatifler üzerinden tercih alıcıya bırakılacaktır.
 
5. Lütfen gönderinin teslim edileceği adresi satış tamamlandıktan sonra mutlaka iletişim telefon numarası ile birlikte konfirme ediniz.
 
6. CANVASTAR, ahşap kasnaklı gönderimlerinde optimum korumayı sağlayacak şekilde kutulama yapmaktadır. Kullanılan malzeme ve kargodan kaynaklanan maliyetleri de optimum düzeyde tutmakta ve bu maliyetleri mümkün olduğunca müşterilerine yansıtmamaktadır.